THE BEST SIDE OF کارشناسی خودرو انلاین

The best Side of کارشناسی خودرو انلاین

The best Side of کارشناسی خودرو انلاین

Blog Article

خیر.کلیه پرداخت ها فقط درداخل درگاه های بانکی کارکیتا درداخل سایت واپلیکیشن کارکیتاقابل قبول می باشد وبه هیچ عنوان به کارشناسان نباید مبلغی پرداخت نمود پرداخت مبلغ خارج از موارد فوق پیگرد قانونی داردومسئولیت ان برعهده شخص پرداخت کننده ودریافت کننده می باشد.

بر اساس گزارش کارشناسی تخصصی، منصفانه‌ترین قیمت روز خودرو توسط خریداران اعلام می‌شود.

در این مرحله از کارشناسی خودرو، کارشناس دستگاه دیاگ را به خودرو متصل کرده و مواردی از جمله میزان مسافتی که طی شده، عملکرد سنسور ضربه، باز شدن کیسه های هوا، میزان مصرف سوخت، ولتاژ سنسور اکسیژن، ولتاژ باطری، دمای موتور آب، زاویه دریچه گاز و … را بررسی می کنند.

هزینه و قیمت این کارشناسی، مبلغ ثابتی نبوده و با توجه به شرکت سازنده، مدل و کارکرد خودرو، تعیین می گردد. 

منظور از کارشناسی خودرو، یک بررسی و معاینه کامل از ماشین کارکرده بوده که در فرآیند انجام آن، رنگ، بدنه، فنی و آپشن های خودرو، مورد بررسی قرار گرفته و با معاینه این موارد و همچنین، تست رانندگی خودرو، درجه سلامت آن، تعیین شده و ارزش واقعی آن نیز مشخص می گردد.

اگر قصد دارید به معتبرترین سرویس کارشناسی رنگ خودرو مراجعه کنید می توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

با الوچک می‌توانید درخواست کارشناسی خودرو در محل داده و از خرید خودروی یا کیفیت مطمئن شوید. برای این منظور با الوچک تماس بگیرید و درخواست کارشناسی خودرو در محل را بدهید.

اما، کارشناسی خودرو، شامل چه مواردی است؟ در ادامه، به این سوال نیز پاسخ خواهیم داد.

خانواده ازدواج طلاق کارشناس ماشین آنلاین مهریه نفقه حضانت سایر موضوعات خانواده عقود و قراردادها بیع اجاره رهن وقف ضمان بیمه سایر عقود حقوقی مالکیت ارث وصیت کار و استخدام ثبت احوال سایر موضوعات حقوقی کیفری سرقت قتل ضرب و جرح رابطه نامشروع کلاهبرداری خیانت در امانت جعل جرایم رایانه ای سایر موضوعات کیفری تجاری شرکت ها اسناد تجاری ورشکستگی امور بانکی تجارت بین الملل مالیات مجوزها سایر موضوعات تجاری آیین دادرسی آیین دادرسی مدنی آیین دادرسی کیفری ادله اثبات دعوی مراجع دادگستری آشنایی با مراجع قضایی آشنایی با مراجع غیر قضایی انواع اوراق قضایی

در سال های اخیر به دلیل افزایش روش هایی که برای رنگ کردن و تعمیر خودروهای تصادف کرده مورد استفاده قرار می گیرند، کارشناسی خودرو به یک کار سخت و تخصصی تبدیل شده است. شاید در گذشته می توانستیم با چشم و یا ابزارهای معمولی مراحل تشخیص رنگ خودرو را انجام دهیم؛ اما در حال حاضر به لطف روش های جدیدی که برای رنگ کردن خودروهای تصادف کرده مورد استفاده قرار می گیرند، باید حتما کار کارشناسی خودرو را به یک گروه و یا فرد متخصص بسپارید.

اما اگر می‌خواهید از سلامت فنی خودرو نیز مطمئن شوید باید درخواست کارشناسی خودرو در محل را بدهید.

در این صورت می‌توانید با دریافت گزارش کارشناسی معتبر خودرو با خیالی آسوده تر، مراحل فروش خودرو و یا خرید آن را انجام دهید.

در توضیح این مطلب باید گفت، در حال حاضر، خدمات کارشناسی خودرو، چه توسط افراد انجام گیرد و چه توسط شرکت ها، مستلزم پرداخت هزینه و قیمت تعیین شده بوده، لذا، کارشناسی خودرو رایگان، برای متقاضیان، امکان پذیر نمی باشد. 

کارشناسی خودرو به معنای بررسی کردن صفر تا صد کامل خودرو است که افرادی که تمایل به خرید خودرو دست دوم دارند باید به بهترین مراکز کارشناسی خودرو مراجعه کنند تا از کارکرد سالم خودرو مطمئن شوند.

Report this page